אודות ליגל

ליגל אופנועים בע"מ הינה היבואנית והמפיצה של מותגי העלית: DUCATI, TM RACING, OHLINS, TERMIGNONI, YCF, BIMOTA

 

ליגל אופנועים, יבואנית אופנועים, אביזרים וציוד רכיבה פרימיום של החברות המובילות והיוקרתיות בעולם. החברה נוסדה בשנת 2008, על ידי אלי ברדה, עם קבלת זיכיון הייבוא והשיווק של אופנועי דוקאטי בישראל. בנוסף למותג דוקאטי האיטלקי, ליגל אופנועים מייצגת בישראל את מותג אופנועי השטח TM רייסינג משנת 2011, את מותג היוקרה BIMOTA משנת 2015 של יצרנית האופנועים המתקדמת בעולם, את מותג אופנועי השטח לילדים YCF משנת 2017, את מותג אופנועי הטריאל המקצועיים SCORPA, את מותג האופנועים החשמליים המתקדמים בעולם EVERGICA מאז שנת 2020 וכן את מותג הפרימיום מסין ZONTES משנת 2021. בנוסף לכך, ליגל אופנועים הנה היבואנית הרשמית של מערכות המתלים המתקדמות והאיכותיות בעולם לאופנועים OHLINS, את מותג מערכות הפליטה TERMIGNONI וציוד הרכיבה של PRO JEANS.

 

מקצועיות חסרת פשרות

ליגל אופנועים הוקמה על ידי אופנוענים, למען אופנוענים וההנאה שברכיבה. מתוך אמונה זו, קבעה ליגל אופנועים רף גבוה במיוחד של מקצועיות, שירות, טיפול ותמיכה בכל מותגיה ולקוחותיה ללא פשרות. מרכזי השירות נבחרו בקפידה בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר, וכמוהם גם כל מערכי המכירה, הייבוא והשיווק בישראל. ליגל אופנועים נמצאת בקשר ישיר ורציף עם הנהלות כל המותגים מיובאים לישראל, כדי להבטיח שירות, מלאי וחלפים ברמת הזמינות הגבוהה והעדכנית ביותר והנאה רציפה מרכיבה על כל אחד מאופנועי המותגים המיובאים.

 

שירות אישי

ליגל אופנועים הנה חברה משפחתית הבנויה במוטת שליטה צרה וזו מאפשרת תקשורת מהירה בתוך המבנה הארגוני, מתן מענה מהיר לכל צורך, עניין ושאלה והנהלתה נגישה וזמינה עבור כל לקוחותיה. ליגל אופנועים שומרת על מערך חלפים מלא וזמין אשר מעניק אספקה מידית עם מינימום זמני המתנה לכל צורך ומאפשר לכל לקוח לקבל שירות מלא, מתחילתו ועד סופו בעת ביקור בכל אחד מששת מרכזי השירות. כל צוות החברה, לרבות הצוות הטכני, מחזיק ברמת מיומנות גבוהה בזכות מעבר הדרכות והשתלמויות קפדניות של היצרנים.

 

מועדן לקוחות רוכבים

ליגל אופנועים תומכת במועדון דוקאטי ישראל, מועדון הרוכבים הגדול והפעיל ביותר בישראל ובו חברים למעלה מ-350 חברים. מספר שצומח מדי שנה הגם שמדובר בחברות בתשלום. חברי המועדון נהנים מפעילות רציפה לאורך כל השנה ובה טיולים, ימי רכיבת מסלול על גבי מסלולי המירוצים בישראל, הדרכות והשתלמויות רכיבה מתקדמת, מפגשי העשרה (עזרה ראשונה ועוד), מפגשים חברתיים, הנחות והטבות בלעדיות ועוד.

 

מותגי ליגל אופנועים:

דוקאטי:

אחד ממותגי האופנועים הנחשקים בעולם מבית אחת מיצרניות האופנועים המובילות בעולם. בשנת 1926 נוסדה החברה כיצרנית משדרי ומקלטי רדיו ובמרוצת השנים גם נחשבה למובילות באירופה. לאחר מלמת העולם השניה, שיקמה והסבה דוקאטי את יכולות הייצור שלה לפיתוח כלי רכב דו-גלגליים ומאז הגיעו לעולם שלל דגמים מיתולוגיים וכמה מהפיתוחים הטכנולוגיים שהניעו והובילו את עולם האופנועים. כיום דוקאטי, אשר נמצאת בבעלות קונצרן פולקסווגן, מחזיקה ברשת ההפצה מהגדולות והיוקרתיות בעולם עם 746 סוכנויות ב-93 מדינות מסביב לעולם והנה חלק בלתי נפרד מאליפויות האופנועים כמו המוטו GP, הסופרבייק ועוד.

 

זונטס

אחד ממותגי האופנועים המובילים בסין המגיע מבית אחת מענקיות התעשיה וייצור הרכב הגדולות במדינה. הביקוש הגבוה לניידות אישית, הביא את חברת התעשיה להשיק מותג אופנועים ששם לעצמו מטרה ברורה – להציע חוויית רכיבה מהנה, על גבי אופנוע איכותי במחירים נגישים לציבור הרחב. בהתאם לכך, מותג זונטס מציע מגוון עצום של אופנועים בשלל סגנונות, עיצובים וייעודים, כדי להתאים לקהל צרכנים גדול ככל הניתן – דגמי נייקד, ספורט, אדוונצ’ר ותיור. אופנועי החברה מצוידים במנועים מתקדמים, יעילים, אמינים וזולים לתחזוקה וסביבם והתקן מערך אלקטרוני מתקדם ומקיף ללא פשרות בתחום הבטיחות והקישוריות. מותג זונטס הגיע לישראל בשנת 2021 עם יעד ברור לתפוס נתח ממשי בתחום דרגת רישיון הרכיבה A1.

 

TM RACING

סיפורו של מותג העל לאופנועי אנדורו, מוטוקרוס וסופרמוטו התחיל בשנת 1976 כששני חברים, קלאודיו פלנגי ופרנצ’סקו בטיסטלי מהעיר פזארו, החליטו לחבור יחד כדי לאחד שתי אהבות – אופנועים ומירוצים. השניים שהחלו את דרגם במוסך קטן, קראו למותג החדש TM, שמורכב למעשה מראשי תיבות שמות שני ילדיהם. רק שנתיים מאוחר יותר, יצרה TM 200 אופנועי מוטוקרוס ושנה אחר כך נכנסה גם לעולם האנדורו. יחד עם רוכב המירוצים גסטון סרפיני, החברה החלה לצמוח, לכבוש מירוץ אחרי מירוץ באיטליה ושאר מדינות אירופה, עד שיצרה לעצמה שם חזק ומקום של כבוד. הפילוסופיה של המותג קובעת שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, תכנון והרכבה על ידי העובדים המיומנים ביותר והבטחה לביצועים הגבוהים ביותר.

ENERGICA

אנרג’יקה הנו מותג האופנועים החשמליים הראשון מאיטליה ואחד המתקדמים ביותר בעולם. מפעלי החברה נמצאים במודנה שבאיטליה ואופנועיה נחשבים ליוקרתיים, למוקפדים, המהנים והאיכותיים בעולם התחבורה החשמלי. אנרג’יקה הוקמה על ידי המוחות הטובים ביותר מעולמות הפורמולה 1 ורק העובדים המנוסים ביותר בעולם האופנועים עוסק בהרכבת אופנועי החברה. אופנועי אנרג’יקה, השייכת לקונצרן CRP, נהנים מההנדסה מקצועית, נעזרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם התחבורה החשמלית ומעוצבים כמו שרק מעצבים איטלקים יודעים, כדי להבטיח ביצועים מסחררים, הנאה מושלמת מהרכיבה ונראות ייחודית שמצעידה את המותג אל העתיד. אופנועי החברה אף מהווים את עמוד השדרה באליפות המוטו E היוקרתית לאופנועי מירוץ חשמליים במסגרת המוטו GP.

 

BIMOTA

בימוטה הנו מותג בוטיק להנדסה, עיצוב וייצור אופנועים אשר נוסד בשנת 1973 על ידי ולריו ביאנקי, ג’וסף מורי, ומאסימו טמבוריני ושם החברה הורכב משתי אותיות שם המשפחה של כל אחד משלושת השותפים. החברה התמחתה בייצור אופנועים שנחשבים למתקדמים ולמעוצבים ביותר בעולם, עם הקפדה על הנדסה פורצת דרך אשר במהותה, הביאה את הביצועים מעולם המירוצים אל הכביש הציבורי. בימוטה יצרה מגוון רחב של אופנועים אשר נחשבים כל אחד בתחומו לאייקון מוטורי, על בסיס אופנועי ימאהה, סוזוקי, דוקאטי וקוואסאקי. אחד הדגמים הבולטים הנו הטזי 3D אשר משתמש בהיגוי תבורי לא קונבנציונלי. בספטמבר 2019 רכשה קוואסאקי 49% ממניות החברה.

 

OHLINS

החברה השבדית מובילה את עולם המתלים באופנועים, בכלי רכב ורכבי מירוץ כבר יותר מ-40 שנה. אוהלינס מתמקדת ביצור רכיבי קצה לאופנועים, מכלים סדרתיים ויוקרתיים ועד אופנועי המירוץ המובילים בעולם, המוטו GP. מדי שנה 400 עובדי החברה שמרכזה בשטוקהולם מייצרים למעלה מ-200,000 בולמי זעזועים, מזלגות קדמיים ומשככי היגוי ומייצאת 97 אחוזים מהם לכ-50 מדינות.

 

TERMIGNONI

יצרנית מערכות הפליטה המתקדמות מאיטליה נוסדה בשנת 1969 על ידי לואיג’י טרמיניוני, מתוך המטרה לייצר מערכות פליטה מקוריות וחלופיות לאופנועים המיועדים לשימוש במסלולי המירוצים והכביש הציבורי. טרמיניוני מייצרת מערכות פליטה מהחומרים המתקדמים ביותר ובאמצעות הנדסה מתקדמת כדי להעשיר את חוויית הרכיבה עם ביצועים משופרים, משקל קל וצליל מענג. את מערכות פליטה אלה ניתן למצוא באליפויות המוטו GP, מוטו 2, SBK ועוד ואת ניסיון זה טרמיניוני מעבירה לשימוש במערכות פליטה משודרגות לאופנועי כביש.

משרדי החברה ואולם התצוגה הראשי ממוקמים ברחוב המסגר 58 בתל אביב.

Image