6 סיבות למה אופנועים חשמליים הם העתיד

בשנים האחרונות, יותר ויותר אופנועים שמקור הכוח שלהם הוא סוללת חשמל נטענת, מתגלגלים לארצנו הקטנטונת וכובשים את הכבישים ואת הקהילה המקומית בסערה. אך אין זו הפתעה בהתחשב ביתרונות הרבים שהם מספקים.

  1. עוצמה ומהירות – האופנועים החשמליים הם מהירים וחזקים במיוחד, ההאצה שלהם כה חלקה שאתם לא תרגישו את תחושת הזינוק שמקבלים כאשר מגבירים מהירות על אופנוע מסורתי. אופנועי אנרג’יקה שלנו מגיעים למהירות מירבית של 200 קמ”ש עם זמן האצה מ-0 ל-100 קמ”ש של 2.6-2.8 שניות בלבד! כך שאתם לא מספיקים למצמץ ואתם כבר בדרך למחוז חפצכם. הדגם החדש שלנו, Ego מגיע ל-240 קמ”ש, הישג מרשים לכל הדעות.
  2. שומרים על איכות הסביבה – האופנועים החשמליים מאובזרים בסוללה חשמלית נטענת ולכן פולטים פחות גזי חממה וחומרים מזהמים וכך למעשה עוזרים לשמור על אוויר נקי יותר. מגוון הדגמים של אנרג’יקה האיטלקית כמו Eva Ribelle או Eva EesseEsse9 נטענים במלואם תוך שעה אחת בלבד.
  3. תחזוקה – האופנוע החשמלי מכיל פחות חלקים שצריך לטפח, לנקות, ולשמור עליהם בשלמותם מאשר אופנוע בנזין, כך שיש פחות סיבות לדאוג. אין בו מסנני אוויר, מצתים, שמן ויש דגמים מסוימים שמגיעים ללא תיבת הילוכים וללא מצמדים. הודות לעיצוב הייחודי של האופנוע החשמלי מערכת הבלימה והגלגלים נשמרים היטב כיוון שהוא עושה את מרבית פעולת הבלימה בעצמו – כך שהתחזוקה הכללית היא פשוטה והאופנוע רואה פחות מוסך.
  4. נוחים לשימוש – הם אינם מתחממים או רועדים במהלך הנסיעה או בזמן עצירת ביניים ברמזור או בצד הדרך כדי להוריד או להעלות מישהו אתכם בנסיעה, בגלל שאין להם מנוע בנזין. כך שאתם לא צריכים לחשוש מהתחממות יתר של המנוע שעלולה לגרום לכם לכוויות ולהקשות על הנסיעה. היעדר המנוע ושלל חלקים המצויים באופנוע המסורתי הופכים את האופנועים החשמליים לקלים יותר פיזית, כך שהם דוהרים על הכביש ביתר קלות.
  5. חיסכון – בעלי אופנוע חשמלי חוסכים יותר כסף בטווח הרחוק, כיוון שהתשלום על צריכת החשמל באופנוע הוא זול משמעותית מהתשלום על בנזין למרחק או פרק זמן זהה. טעינת הסוללה של האופנוע במלואה עולה הרבה פחות מאשר מילוי מיכל דלק, בנוסף יש פחות הוצאות על חלקי חילוף ותיקונים.
  6. נסיעה שקטה – אחד המאפיינים הבולטים של אופנוע הוא השאגה שהמנוע שלו מפיק בעודו חוצה את הדרכים, הכבישים והשבילים ויש אנשים שאוהבים את זה ויש כאלה שהרעש עלול להפריע להם. בדגמים החשמליים הסוגייה הזו נפתרת, האופנועים החשמליים אינם מצוידים במנוע בנזין כך שהם שקטים כמעט לגמרי. מה שמאפשר לקיים נסיעה רגועה, שלווה שבמהלכה ניתן לדבר, להאזין למוזיקה או להנות מהשקט שכה נחוץ בנסיעות.

האופנועים החשמליים של אנרג’יקה הם פסגת האופנועים החשמליים בעולם, והם מובילים את המהפכה בארץ בכך שמספקים איכות מקסימלית לצד נוחות, חיסכון לטווח הארוך בהוצאות על דלק וטיפולים תחזוקתיים שונים, והם דוהרים על הכביש בקלילות ומספקים לכם חווית נסיעה ברמות שלא הכרתם.

Image